jak postokraglostolowe pajace z FT oszukać.

Te 4 miliardy wydane przez FT na Telekomunikacje Polska z bankowymi procentami (bo Francuzi zapożyczyli się po uszy żeby kupić TP) zapłacili przez kolejnych najdroższych w Europie dziesięć lat usług telekomunikacyjnych w naszym kraju użytkownicy wtenczas nieomal monopolisty jakim byla Telekomunikacja Polska.

Kulczyk bezwzględnie wykorzystał nie tyle znajomości ale przede wszystkim słabość naszego państwa rządzonego dumnie przez postokrągłostołowych debilów.

Nasz rynek telekomunikacyjny, a tym właśnie było kupno monopolisty Telekomunikacji Polskiej przez FT warty był wielokrotnie więcej niz tamte 4 mld €.

Francuzi kupili bo to było za pol darmo !

Przez co najmniej kilkanaście lat ani nie spadły ceny ani nie poprawiła się jakość usług telekomunikacyjnych w naszym kraju.Francuzi korzystali z monopolu by tymi niejednokrotnie drozszymi niz wtenczas na zachodzie cenami swoich uslug w naszym kraju splacic to co wydali na kupno Telekomunikacji Polskiej.

Tyle pewnie potrzeba było czasu żeby klienci Telekomunikacji Polskiej po raz kolejny tym razem Francuzom zapłacili za swoja firmę.

Tu 4 mld € (z procentami to pewnie z 15 mld złotych) nie licząc dzisiejszych zysków jakie transferuje do Francji FT , tam (PZU) kilkanaście miliardów złotych, gazrurka pod Bałtykiem kosztować nas będzie pewnie 50 mld złotych …

To są właśnie sukcesy postokrągłostołowych odmozdzonych niejednokrotnie utytułowanych gnojków, którzy od przeszło dwudziestu kilku lat sprawując władzę w naszym kraju obnażają naszym kosztem, swoje skrajne kalectwo umysłowe graniczące z niedorozwojem umysłowym

Te gazetowe szmatławce wychwalające Kulczyka jako biznesmena urągają tym wszystkim którzy przez przeszło dziesięciolecie płacili za te Jego „szczęście”, które polegało głównie na niedorozwoju umysłowym rządzących nami postokrągłostołowych gó…arzy, uraga tym wszystkim którzy codziennie przepłacają jeżdżąc po tej Jego drodze szybkiego ruchu nazywanej autostrada !!

Re: Jan Kulczyk: Szczęście i znajomości nie zaszkwww.thekf.org/events/news/petition/