Też rozwalił mnie ten pożal się boże ekspert ;/ totalny bufon dlaczego inni mają korzystać z tego że on jest wydajny i uwaga dla niego wyższa płaca = wyższa wydajność. Prawa Ekonomi może są nieubłagane ale one tworzą się na naszych oczach cały czas a obecna sytuacja na świecie pokazuje że ekonomia się zmienia i będzie się zmieniać.

Skoro standardy i warunki pracy w wielu firmach oddziałach zachodnich koncernów są taki same dlaczego jest taka dysproporcja popatrzmy na chociażby tesco. Wydajność choć oczywiście najważniejszy punkt dysproporcji nie tłumaczy absolutnie wszystkiego a jest naczelnym i łatwym argumentem do tłumaczenia dlaczego jest tak źle przez wszelkiej maści ekspertów.

Polska jest drenowana zawsze będzie musiała istnieć rzesza ludzi którzy będą ledwie wiązać koniec z końcem bogactwo innych musi z czegoś powstawać inaczej się nie da przynajmniej nie w tym systemie.

Aby było inaczej człowiek musiał by się wyzbyć takiej żądzy posiadania jaka jest teraz więcej i więcej już teraz, tylko pieniądz się liczy. Świat może trochę wolniej by się rozwijał ale dalej by się rozwijał! A co najważniejsze miałby „ludzkie” oblicze.