Koszt wyprodukowania puszki takiego napoju 30gr. Każdy energetyk nie rożni się niczym, jedynie czasem jest w innym smaku np. cola. Czy się kupi za 1,50 czy za 3 albo 5zł nie ma różnicy – wszystko to samo. Ekstrakt produkuje spółka córka grupy Red Bull w Szwajcarii i sprzedaje na cały świat. W Polsce w 5 zakładach miesza się to z wodą i sprzedaje pod różnymi markami.