tyle ze pod szyldem Trybuny Ludu tumaniła ludzi coraz to nowszymi projektami.

Im w kraju było gorzej tym więcej było podobnego do tego w Gazecie Wyborczej medialnego „wytyczanie perspektyw”.

Skończyło się na Hermaszewskim w kosmosie i u rzeźnika ( zdjęcia w na wystawach zasłaniające puste półka)

Chodziło głównie o to by ogłupiałe trudnościami społeczeństwo, jak te obecne po blisko dwudziestopięcioletnich rządach postokrągłostołowych debilów, mogło się z identyfikować z projektami pisanymi głownie palcem na wodzie.

Ta szmatława pisanina GW to jest nic innego jak znana z PRL-u podła i nędzna propaganda sukcesu mająca zastąpić bliski nieuchronny bilans dwudziestopięciolecia rządów w naszym kraju postokrągłostołowych debilów.

Pewnie niespełna 30 kilometrowa linie metra budowali dumnie przez 25 lat (100 lat temu w Paryżu Francuzi zbudowali swoja pierwsza linie o podobnej długości w 18 miesięcy) i dzisiaj planują zbudować co najmniej 500 km torowiska i uruchomić szybki kolejowy transport osobowy pomiędzy Warszawa, Lodzia, Poznaniem i Wrocławiem w ciągu ośmiu lat !!!

Strategicznej dla kraju autostrady z zachodu na wschód nie tylko nie potrafili dotychczas sami zbudować ale jeszcze na dodatek oddali za pol darmo w ręce hochsztaplera Kulczyka, który dzisiaj bogaci się nie tylko pobierając skandalicznie wysokie opłaty za przejazd (jedne z najwyzszych w Europie w odniesieniu do zarobków) ale rowniez na rozwoju naszej wymiany handlowej z zachodem a szczególnie z Niemcami

Stawiam każdy zakład, ze do 2025 jeśli będzie zrealizowana to co najwyżej jedna funkcjonująca szybka kolei dobrze jeśli do Poznania a nie tylko do Lodzi.

Takie właśnie, po dwudziestu kilku latach doświadczeń, są obecnie „nasze” możliwości pod rzadami postokrągłostołowych debilów od dwudziestu kilku lat bardziej pajacujących niż naszym krajem

Znamy wstępny przebieg szybkich kolei. Już są p…www.thekf.org/events/news/petition/