„o zasadę wzajemności w dopuszczaniu inwestorów do przetargów publicznych. Europejczycy mają z tym ogromny kłopot w Chinach.”

To jest właśnie ten chiński, skopiowany na Japończykach czy Korei Południowej model rozwojowy który w ciągu trzydziestu lat sprawił, że podobnie jak wcześniej Japonia, dzisiaj Chin stają się potęgą ekonomiczną.

Jest zaprzeczeniem tego naszego wybranego dwadzieścia kilka lat temu przez postokrągłostołowych debilów: nasze odmóżdżone postokrągłostołowe debile opętane bardziej możliwościami bezkarnego szabrownictwa niż ideą gospodarki wolnorynkowej otworzyły nieomal za darmo i nieomal wszystkie nasze rynki zagranicznym inwestorom.

Dzisiaj ta jaskrawa różnica chociażby w sytuacji budżetowej (my około 300 miliardów $ długów Chiny ponad półtora biliona $ nadwyżek budżetowych) to jest po części konsekwencja tamtych decyzji, w najlepszym razie, odmóżdżonych infantylnym entuzjazmem postokrągłostołowych chłoptasiów dzisiaj honorowanych za „zasługi” i uchodzących w naszym kraju za autorytety !!!

Czego zażądają Chiny za ratowanie Europy?www.thekf.org/events/news/petition/