mózgów i tej infantylnej gó…anej wizji „zachodu” i kapitalizmu ukształtowanej w naszym kraju ( i później bezmyślnie kultywowanej przez postokrągłostołowych debilów) jako swego rodzaju „raju na ziemi” widzianego oczyma klienta czy konsumenta trudno jest dzisiaj ludziom wytłumaczyć ile taki system rzeczywiście kosztuje z punktu widzenia pracownika.

A ile kosztuje najlepiej świadczą liczne przypadki samobójstw wynikających z presji jaka istnieje w krajach w należących do światowej czołówki jeśli chodzi o efektywność pracy i firmach w których jest ona jest bezwzględnie rozliczana.

Są coraz częstsze nie wśród stanowisk wykonawczych ale tych dobrze opłacanych o wysokich kwalifikacjach wymagających stałej twórczej inicjatywy i stałej umiejętności dostosowywania się do coraz to nowych rynkowych wymogów.

Nie ma tego typowego dla naszego półświatka półinteligencji skupionego wokół państwowej administracji, w środowiskach akademickich i nauczycielskich, w naszej mafii wymiaru sprawiedliwosci towarzystwa wzajemnej adoracji wspólnie dumnie broniącego swoich rodem jeszcze z PRL-u warcholskich przywilejów.

Re: Stuknijcie sie w glowe!www.thekf.org/events/news/petition/