„”Interesujące kontrakty są tylko kwestią czasu” – powiedział gazecie Piotr Wojciechowski, prezes WB Electronics.”

1. Interesujący kontakt z szeregiem polskich służb trzepiących WB Electronics do ostatniego grosika. Właściciele lądują za kratami albo bez majątku. Ich know-how „znika”.

2. Interesujący kontakt wpada przypadkiem na targach uzbrojenia. Nazywa się Stan Kołolski i mieszka tam, gdzie oni, robi to, co oni, wie to, co oni i proponuje dil stulecia czyli odkupienie WB Electronics za ćwierć wartości. Nie chce słyszeć o całej kasie ani tym bardziej pieniądzach, jakie wynikają z przyszłej wartości firmy. Zapowiada WB Electronics czarną przyszłość – trudności z kontaktami, finansowaniem itp.

Przepowiednia „przypadkiem” się sprawdza a właściciele mają dziwne trudności z wizami, zdobyciem biletów, lądują na lotniskach z dala od celu podróży i nikt się z nimi nie chce dogadać. 😉„”Za 6000 lat, gdy już ukończymy budowę trzech autostrad i zaczniemy budować czwartą, ktoś odkryje podobny grób – też będzie sensacja. Tylko, ze zamiast miedzianych ozdób będzie tam sygnet, dowód rejestracyjny BMW i komórka z aparatem, a w niej zdjęcia z czołowymi politykami (jakiś książe! Może lobbysta, może mafiozo?!)” (c) niejaki „antyliberal22” na forum gazeta.pl