Canal+ czy będziesz partnerem strategicznym czy kupisz od tych cwaniaczków WALTERÓW to pierd… TVN to do sumy transakcji musisz doliczyć moje 200 mln. funta co ten cwaniaczek WALTER nie chce mi wypłacić a co jest rzeczą oczywistą że są moje zarobione w tym jego TVN soł byznese. Wiesz Canal+ po przejęciu tej stajni czy też jako wiarygodny partner tego niewiarygodnego obecnego jeszcze właściciela tej stacyjki WALTERA to pierwsze kroki jakie wykonasz po korytarzykach to myślę że będą następujące.

1) zwolnisz wszystkie te zwierzęta zwane końmi

2) dasz im na zachęte tzw. wilczy bilet na dalszą drogę zawodową może być i na Służewcu przecież jest wolny rynek wolny kraj

3) a jeżeli zostaniesz jedynym wiarygodnym partnerem stajni tej HIENY WALTERA to myślę że zamkniesz raz na zawsze tą Kuźnię Wojewódzką tej stajni by nowe osoby które zajmą ich miejsca nie podkuwały swoich umysłów u niej.

Te trzy punkty dotyczyć powinny wszystkie stajnie medialne w tym kraju m.in TVP, Grupę Polsat, RMF FM, ZET, AGORĘ i pozostałe podwiejskie polskie stajnie tego galimatiasu WORLDowego którego główną przyczyną stał się podwiejski soł byznes remizowy polskich stajni m.in WALTEROWO-SOLORZOWYCH na wiecznej służbie SS-służb specjalnych tej HUNTY POLAND i jako 51 Stan USA także służb pozostałych 50 stanów czyli CIA-CIAO KILLER.